اینستاگراماینستاگرام مارکتینگ

چگونه یک بیو خوب در اینستاگرام بسازیم تا سریع و آسان فالوور به دست آوریم

 

بیو اینستاگرام

بیو اینستاگرام اولین جایی است که مخاطب شما مشاهده میکند .لذا مطالب درست برای نوشتن بیو در پروفایل اینستاگرام بسیار مهم است . پروفایل اینستاگرام بدون بیو ناقص به نظر می رسد، به همین دلیل است که امروز می خواهم بیو اینستاگرام را  به شما بگوییم . 

بیو اینستاگرام چیست؟

بیو اینستاگرام : بیوگرافی نوشته شده در هر پروفایل رسانه های اجتماعی یا پروفایل آنلاین، روشی منحصر به فرد برای بیان شخصیت، سبک، رفتار و برخی از ویژگی های خاص یک فرد در کلمات بسیار کم است.

که با آن می توان آن شخص را با کلمات بسیار کمی درک یا شناخت 

 

انجام نکات کوچک بیو اینستاگرام که در اینجا به شما ارائه خواهم کرد، به شما کمک می کند فالوورهای جدید اینستاگرام به دست آورید، به بازدیدکنندگان نمایه خود دلیل بیشتری برای دنبال کردن شما، دریافت لایک اینستاگرام بیشتر و موارد دیگر بدهد.

بیو اینستاگرام بسیار مهمتر از آن چیزی است که اکثر مردم تصور می کنند.

این اولین چیزی است که مردم قبل از دیدن تصاویر اینستاگرام شما از شما می بینند.

به همین دلیل باید مطمئن شوید که مردم در درجه اول تحت تاثیر بیوگرافی اینستاگرام شما قرار گرفته اند تا بتوانید فالوور جدیدی به دست آورید.

همچنین باید مطمئن شوید که نسبت فالوور و فالوور شما را شبیه یک ربات یا کسی که در تمام طول روز سعی در دنبال کردن و لغو فالو کردن افراد دارد، نمی کند.

بیایید به یاد داشته باشیم که برداشت اولیه واقعا مهم است. به همین دلیل است که بیو اینستاگرام بسیار مهم است که به درستی تنظیم شود.

این می تواند به معنای تفاوت بین کسی باشد که شما را در 2 ثانیه جدی می گیرد یا برای همیشه پروفایل اینستاگرام خود را ترک می کند و هرگز نام شما را به خاطر نمی آورد.

آخرین اتفاقی که می خواهید بیفتد این است که شخصی به پروفایل اینستاگرام شما بیاید و این احساس را نسبت به شما داشته باشد زیرا شما نتونستید درست خودتونو معرفی کنید .

 

ما می‌خواهیم به بیو اینستاگرام من نگاهی بیندازیم و به شما توضیح می‌دهم که چرا هر قطعه را به‌صورتی که هست تنظیم کرده‌ام.

ابتدا بیایید به نسبت فالوورها و فالوورها در اینجا نگاه کنیم.

یک قانون سرانگشتی خوب این است که هرگز اجازه ندهید بیش از 1000 نفر برود.

حتی با 100000 فالوور، اگر بیش از 1000 نفر را دنبال کنید، به نظر بد می رسد. این عدد را تا جایی که می توانید پایین نگه دارید.

بله، زمانی وجود دارد که ممکن است به طور بالقوه از رازهایی استفاده کنید که بعداً در این مقاله توضیح دادم تا افراد را دنبال کنید و آنها را لغو فالو کنید تا پایگاه خود را کمی افزایش دهید، اما پس از انجام این کار، باید تعداد را زیر 1000 فقط برای برداشت اول نگه دارید. در بیو اینستاگرام شما

این مقاله ای در مورد چگونگی ایجاد یک بیوگرافی خوب در اینستاگرام است، اما اگر من را می شناسید، من همیشه از همه چیز فراتر می روم، بنابراین مطمئن خواهم شد که همه چیز را درک می کنید تا بتوانید اینستاگرام خود را سریعتر رشد دهید.

1) نوشتن سرفصل بیوگرافی خوب خود در اینستاگرام

تیتر بیو اینستاگرام همان چیزی است که مردم وقتی برای اولین بار آنها را دنبال می کنید می بینند. از آنجایی که این اولین چیزی است که آنها می بینند، باید آنها را جذب کند یا چیزی باشد که آنها را به اندازه کافی علاقه مند کند تا نمایه شما را بررسی کنند.

در این مورد من از یک طرح کلی سریع از آنچه برند واقعی من است استفاده می کنم.

وقتی به مردم می گویم که من مادر و پدرم را از دست داده ام، اما هنوز از کار افتاده ام.

من این کار را انجام می دهم زیرا به محض اینکه مردم آن را می خوانند، هر کسی که از معنای واقعی آن آگاه است بلافاصله به این فکر می کند که آیا مادر یا پدرش را نداشت.

من هر روز و هر بار نظرات  افرادی را دریافت می کنم که شخصاً من را اضافه می کنند و در مورد تیتر بیو اینستاگرام من از من سؤال می پرسند.

این بیوگرافی درست و مناسب است که افراد را مجذوب خود می کند و آنها را وادار می کند که حداقل کمی بیشتر بدانند. سپس اینجاست که همه چیزهای دیگر را توضیح می دهیم.

من این کار را انجام می دهم تا هرکسی که می خواهد با من کار کند بداند من در کجا قرار دارم.

3) کاری کنید که مردم احساس کنند که چرا باید حساب مرا بیشتر بررسی کنند 

باز هم، نام تجاری من داستان زندگی من است زیرا این چیزی است که برای الهام بخشیدن به مردم در موسیقی و هر چیز دیگری استفاده می کنم.

همچنین از مردم می خواهم که روی پیوند پایین بیو کلیک کنند.

همچنین، گفتن آن به این شکل باعث می‌شود مردم به خود بگویند: «هی، نمی‌توان کتابی را از روی جلد آن قضاوت کرد». زیرا بیشتر مردم به من نگاه می کنند و فکر می کنند زیرا من آنقدر خوشحال و موفق هستم که زندگی عالی داشته ام در حالی که حقیقت این است که من یکی از احمقانه ترین داستان های زندگی و کودکی های لعنتی را دارم.

این یک استراتژی است که مردم به همه چیزهایی که من انجام داده ام احترام بگذارند. راه رسیدن به اینجا برای من بسیار طولانی تر از افرادی بود که تقریباً یک زندگی عادی داشتند.

 

4) فراخوانی برای اقدام برای اینکه مردم به دنبال کردن من در اینستاگرام فکر کنند

من همچنین در مورد رشد خود و الهام بخشیدن به دیگران برای بزرگ شدن هستم. من در سفری هستم تا به بهترین شخصی تبدیل شوم و سپس از آن سطح برای الهام بخشیدن به دیگران برای انجام رویاهایشان استفاده کنم.

این خط بیو اینستاگرام نشان می‌دهد که من در مسیر خوب و درستی حرکت می‌کنم و در عین حال CTA (Call To Action) را نیز ارائه می‌کند که عبارت است از “فالو من” بدون اینکه به نظر منظور من “فالو کن در اینستاگرام” باشد.

اینجاست تا ناخودآگاه آنها را وادار کند به “دنبالم کن” فکر کنند. بدون دعوت به اقدام، آنها حتی ممکن است به دنبال من نباشند.

من این خط را در چند هفته پیش اضافه کردم و قطعاً روزانه دنبال کننده های بیشتری از آن می گیرم.

 

5) اعتبار در صنعت من تا مردم ببینند که من یک هنرمند واقعی هستم

همه می‌گویند که موسیقی می‌سازند، رپر یا خواننده هستند… بله، خیلی خوب است… اما تا زمانی که مدارک لازم را نداشته باشید، واقعاً می‌خواهید برای یک طرفدار بالقوه جدید رپر یا خواننده شوید.

من نشان می‌دهم که ۱۰۰ آلبوم برتر iTunes دارم نه تنها نشان می‌دهد که نه تنها موسیقی خوب می‌سازم، بلکه موسیقی می‌سازم که مردم مایل به خرید باشند و در واقع می‌گویم “بله، من موسیقی می‌سازم” در همان خط.

6) اعتبار برای تحت تاثیر قرار دادن مردم

این چیز خوبی است که در بیو اینستاگرام خود قرار دهید.

درست بعد از صحبت در مورد اینکه چگونه موسیقی انجام می دهم، اعتبار بیشتری می آورم تا به حرفه موسیقی خود اعتبار بیشتری بدهم.

دیدن تعداد بازدیدهایی که در تمام کانال‌های YouTube خود کسب کرده‌ام، نه تنها افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه با کلیک کردن روی پیوند زیر بیو، بیشتر به آنها اضافه می‌کند زیرا به وضوح به YouTube منتهی می‌شود.

توجه داشته باشید که چگونه همه چیز منجر به این می شود که آنها روی آن پیوند در پایین کلیک کنند.

 

7) یک دلیل قابل توجه برای ایجاد آنها روی لینک اینستاگرام زیر کلیک کنید

آخرین خط بیو اینستاگرام شما باید برای تلاش برای ترغیب افراد به کلیک روی لینک استفاده شود.

در این مورد من ضریب اعتبار خود لینک را می‌دهم تا افراد بیشتر مستعد کلیک کردن روی آن باشند.

ما در زیر بیشتر در مورد اینکه چرا جذب افراد به آن پیوند مهم است صحبت می کنیم.

8) لینک بیواینستاگرام

اگر بالا را بخوانید، می‌توانید به نوعی بگویید که همه چیز در بیو اینستاگرام برای اینکه افراد روی پیوند بیو کلیک کنند تنظیم شده است.

این به این دلیل است که آنچه می‌خواهید در آن پیوند بیو قرار دهید، همان چیزی است که شما را به عنوان یک هنرمند بیشتر نشان می‌دهد.

این احتمالاً پیوندی به موزیک ویدیوی جدید شما خواهد بود تا مردم بتوانند بشنوند که چقدر خوب هستید و می خواهند در YouTube شما مشترک شوند و همچنین شما را در اینستاگرام دنبال کنند.

اگر یک یوتیوبر یا یک کمدین بود، لینک بیو اینستاگرام آنها به جدیدترین ویدیوی طرح کمدی آنها منتهی می شد.

در مورد من، نام تجاری من الهام بخش است و داستان من، بنابراین پیوند من به ویدیوی داستان زندگی من منتهی می شود تا مردم بتوانند ببینند که چگونه داستان خود را برای الهام بخشیدن به مردم ارائه می کنم. سپس اگر بخواهند بیشتر الهام بگیرند، بقیه موارد را بررسی می کنند.

شما در حال ایجاد ارتباط با طرفداران بالقوه جدید خود از طریق هر آنچه به آنها نشان می دهید.

 

9) راه اندازی هر خط بیو اینستاگرام

گاهی اوقات می بینید که بایوس به روش های مختلف تنظیم شده است. شاید با | از هم جدا شده اند یا – یا فقط ایموجی ها.

من هر خط را طوری تنظیم کردم که برای من اعتبار ایجاد کند تا طرفدارانی پیدا کنم.

این و همچنین جدا شدن هر خط مانع از به هم ریختگی و فشرده شدن آن می شود.

برای نشان دادن احساس یا نگرش به خط، از ایموجی‌هایی استفاده کنید که مربوط به خط هستند. اگر می خواهید منظور من را متوجه شوید، دوباره به صفحه من نگاه کنید.

شما فقط تعداد زیادی کاراکتر دارید که می توانید در بیو خود استفاده کنید، بنابراین از آنها عاقلانه استفاده کنید. ایموجی ها 2 کاراکتر هستند

 

منظورم این است که در حال حاضر کاملاً واضح است که شما باید از آن نقطه پیوند استفاده کنید! برای من خنده دار است که هر چند وقت یکبار Bios اینستاگرام را با لینکی در آن می بینم که در واقع در نقطه پیوند نیست.

از آنجایی که تمام هدف ما این است که مردم را وادار کنیم که روی پیوند شما کلیک کنند، مطمئن شوید که وقتی روی آن کلیک می کنند، این بهترین کاری است که آنها را به طور بالقوه طرفدار می کند.

واقعاً به همین سادگی است.

بزرگترین دستاوردهای خود را در بیو اینستاگرام خود قرار دهید

در زندگی حرفه ای یا زندگی خود چه کارهایی انجام داده اید که مردم را تحت تاثیر قرار دهد؟

چیزهایی که شما به آنها افتخار می کنید و افرادی که می دانند شما به آنها افتخار می کنید مواردی است که باید در بیو اینستاگرام خود قرار دهید تا آن را خوب کنید.

فراخوان برای اقدام چیست؟

در هر قسمت از بیو اینستاگرام خود باید حداقل یک تماس برای اقدام داشته باشید.

من شخصا از دو در بیو اینستاگرام خود استفاده می کنم و دلیل آن را به شما نشان خواهم داد.

فراخوانی برای اقدام که به عنوان CTA نیز شناخته می شود زمانی است که به فردی که می خواند می گویید چه کاری باید انجام دهد.

آنها را به انجام یک عمل فرا می خواند.

درست مانند پایان این مقاله که از شما می خواهم در لیست ایمیل من مشترک شوید.

شما دعوت به عمل می کنید زیرا این کار فرد را به انجام کاری سوق می دهد. اگر به آنها بگویید دنبال کنند، مانند تصاویر، به پیوند یا چیز دیگری بروید، این ایده در ذهن آنها ایجاد می شود که واقعاً این کار را انجام دهند.

اگر به آنها نگویید که شما را فالو کنند یا عکسی را لایک کنند، ممکن است خودشان فکر نکنند که این کار را انجام دهند.

به همین دلیل است که اگر تا به حال ویدیوی یک یوتیوبر بزرگ را تماشا کرده باشید، آنها همیشه در پایان هر ویدیویی که منتشر می کنند می گویند نظر، لایک و مشترک شدن. به بیننده یادآوری می کند که آن کارها را انجام دهد. خیلی مهمه

در این مورد، ما سعی می‌کنیم از یک فراخوان در بیو اینستاگرام شما استفاده کنیم که بیننده را وادار می‌کند روی هر پیوندی که در بیو شما است کلیک کند.

به عنوان مثال، اگر به بیوگرافی من نگاه کنید، می بینید که من به آنچه در پیوند است اشاره می کنم تا آنها بخواهند روی آن کلیک کنند.

در آخرین خط بیو اینستاگرام خود باید از call to action استفاده کنید

من به طور منظم خطوط در بیو اینستاگرام خود را تنظیم می‌کنم تا آزمایش کنم و ببینم چه چیزی بر اساس نحوه فالو کردن و واکنش مردم به نمایه من کار می‌کند.

همه آن را تا زمانی که کامل شود، دستکاری کنید.

اگر مدرکی می خواهید که ثابت کند باید بیو اینستاگرام خود را دائماً تغییر دهید تا زمانی که کامل شود … کافی است به بیو قدیمی اینستاگرام من نگاه کنید. آن را به خوبی در کنار هم به عنوان آن را در حال حاضر نزدیک است.

یادگیری همه چیز یک فرآیند است. قبلاً فکر می کردم این بهترین بیوگرافی اینستاگرام برای من است.

ترفندهای بیو اینستاگرام

نحوه قرار دادن فضاها در بیو اینستاگرام خود در آیفون

در iPhone خود به «یادداشت‌ها» بروید و بیو مورد نظر خود را ایجاد کنید و مطمئن شوید که تعداد کاراکترهای آن با فاصله‌های کامل باشد و سپس آن را کپی و در بخش بیو خود جای‌گذاری کنید.

دقیقاً همانطور که در دفترچه یادداشت تنظیم کرده بودید، با فضاهایی وارد بیو اینستاگرام شما می شود.

چرا بیو در پروفایل اینستاگرام مهم است؟

وقتی به پروفایل شخصی مراجعه می کنیم، تعدادی از عکس های آپلود شده او را می بینیم و بیوگرافی او را می خوانیم. حالا بعد از دیدن همه این چیزها، متوجه می شویم که آیا این پسر را دنبال کنیم یا نه.

شاید شما به Bio در پروفایل های اجتماعی اهمیتی نمی دهید، اما اجازه دهید به شما بگویم که 75٪ از کاربران قبل از دنبال کردن هر کسی باید Bio خود را ببینند. این بدان معناست که اگر فالوورهای شما در پروفایل های اجتماعی افزایش نمی یابد.

بنابراین یکی از دلایل این امر می تواند عدم وجود بیو پروفایل شما باشد یا اینکه منحصر به فرد نباشد. بگذارید به شما بگویم چگونه می توانید بیو منحصر به فرد را در پروفایل اینستاگرام خود بنویسید. زیرا موضوع امروز بیو اینستاگرام پسران به زبان هندی است.

بایو اینستاگرام برای عاشقان اینستا 

بیو اینستاگرام پسران 2020 به زبان هندی

❤”زود عاشق نشو”
❤”سریع اعتماد نکن”
❤”انتظار زیادی نداشته باش”
❤”چون درد
داره”❤”عشق.آسانه.اما پرمشغله❤

بیو اینستاگرام برای پسران 2020

❤عشق دردناکه*😉
❤عشق فریب میده*
❤عشق دل میشکنه*
❤پس عشق خوب
نیست

بیو اینستاگرام برای پسران 2020

بیو اینستاگرام برای پسران، 10+ نکته برای نوشتن بیوگرافی پروفایل.

بایو اینستاگرام  چگونه می توانید با نوشتن بیو منحصر به فرد در پروفایل های اجتماعی خود (فیس بوک، اینستاگرام و غیره) تأثیری بر کاربرانی که از پروفایل خود بازدید می کنند، بگذارید، اطلاعات کامل آن را در زیر بخوانید و Unique Bio را بیاموزید.

نکته شماره 1 : هنگام نوشتن بایو در هر نمایه، یک جمله سلام (Hello, This Is YourName) با نام کوچک خود برای بازدیدکنندگان نمایه خود به روشی منحصر به فرد بنویسید.

نکته شماره 2 : اکنون در خط دوم باید بگویید چه کار می کنید. (اگر دانش آموز هستید، اینگونه بنویسید – “من دانشجو هستم” و اگر دانشجو نیستید، اینگونه بنویسید “من یک کار شما هستم”.

نکته شماره 3 : اکنون خط سوم شما باید یکی از سرگرمی های خود را بگویید (که دوست دارید انجام دهید). مثال‌هایی را در زیر برای شما آورده‌ام تا خودتان آن را بفهمید یا خودتان بسازید – بایو اینستاگرام برای پسران به زبان هندی .

مثال‌ها: (بیو اینستاگرام برای پسران 2020)

 • من دوست دارم موسیقی گوش کنم
 • من دوست دارم یک مسابقه کریکت بازی کنم.
 • من دویدن را دوست دارم.
 • من پریدن را دوست دارم.
 • من دوست دارم رمان بخوانم.
 • من دوست دارم شخصیتم را بسازم.

نکته 4: حالا اینجا باید ماهیت خود را بگویید، اینگونه بگویید – خودخواه

نکته شماره 5 : اکنون در خط چهارم، باید از بازدیدکنندگان خود (که از نمایه شما بازدید می کنند) تشکر کنید. نمونه هایی از این مورد را در زیر مشاهده می کنید.

مثال ها:

 • با تشکر.
 • تشکر از بازدید شما.

نکته پیشرفته، وب سایت اینستاگرام 

اکنون باید URL پروفایل فیسبوک خود را کپی کنید. و در قسمت وب سایت ویرایش پروفایل اینستاگرام، باید آدرس پروفایل فیسبوک خود را پیست کنید.

 • اول از همه برنامه فیس بوک را روی گوشی خود باز کنید.
 • حالا روی قسمت سه خط کلیک کنید.
 • اکنون عکس نمایه خود را در بالا می بینید، باید روی آن کلیک کنید.
 • اکنون نمایه شما باز می شود و شما شروع به دیدن دو گزینه در زیر عکس نمایه خود خواهید کرد، اول “افزودن به استوری” و دوم “…” یعنی 3 نقطه ظاهر می شود، روی این 3 نقطه (…) کلیک کنید.
 • اکنون در قسمت پایین گزینه “Your Profile Link” و در زیر آن گزینه “COPY LINK” را می بینید، روی آن کلیک کرده و لینک پروفایل خود را کپی کنید.
 • اکنون اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 • حالا نمایه خود را در گوشه پایین باز کنید.
 • حال بر روی گزینه “Edit Profile” کلیک کنید.
 • اکنون لینک پروفایل فیس بوک خود را در قسمت وب سایت زیر نام کاربری خود قرار دهید و آن را ذخیره کنید.

در زیر دو نمونه از بایو اینستاگرام پسرانه به زبان هندی را برای شما قرار می دهم که با دیدن آن به خوبی متوجه می شوید.

# 1 مثال بایو اینستاگرام

سلام، This Is YourName
من یک YourWork
هستم، دوست دارم موسیقی گوش
کنم
.

#2 مثال اصلاح شده بایو اینستاگرام

سلام، This Is (امان)
من یک (توسعه دهنده)
هستم که دوست دارم به (موسیقی) گوش
کنم من خودخواه هستم
با تشکر.

بیو نگرش برای اینستاگرام برای دختران و پسران

در این بخش با اتیتیو بیو برای اینستاگرام به زبان هندی دخترانه و نگرش بیو برای اینستاگرام به زبان هندی برای پسر آشنا خواهیم شد به این معنی که چگونه در اینستاگرام بیو نگرش بنویسیم. زیرا مقاله در اینجا بسیار طولانی شده است. به همین دلیل است که من فقط یک Attitude Bio را می گویم.

بیو نگرش برای اینستاگرام برای دختران

نگرش، دختر، مد، عینک

سلام، من [YourName] هستم.

من یک عکاس هستم

می دانم که ناز هستم،

اما ناز من برای همه نیست.

بایو نگرش برای اینستاگرام  برای پسران

نگرش، پسر، مد، عینک

سلام، این [YourName] است.

من یک رقصنده استریر هستم.

رقص در خون من است،

اما نام دوم نگرش، از من شروع می شود.

بیوگرافی  برای اینستاگرام 

برای پسران

اینطور نیست که ما خیلی صادق باشیم،
فقط این است که من عاشق کسی شده ام.
الان حوصله دیدن کس دیگری را ندارم.

دوست دختر نیست،
به این معنی نیست که ما باهوش نیستیم، شرطش این
است که دخترها بعد از دیدن ما، خودشان را رد کنند.

 
 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید