اخبار روز سوشال مدیااینستاگراماینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام ویژگی های جدید از جمله کنترل برچسب ها، ابزارهای مدیریت نظرات را اضافه نمود

اینستاگرام، واتس اپ، فیس بوک و سایر برنامه ها روی صفحه نمایش آیفون

به عنوان بخشی از تلاش‌های ضد زورگویی، اینستاگرام امروز مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را با هدف کمک به کاربران در مدیریت بهتر نظرات منفی و همچنین برجسته کردن کامنت‌های مثبت معرفی کرد. همچنین کنترل‌های جدیدی برای مدیریت افرادی که می‌توانند شما را در اینستاگرام تگ یا منشن کنند اضافه می‌کند، که می‌تواند منبع دیگری برای قلدری آنلاین باشد.

اولین ویژگی جدید برای مدیریت کامنت های منفی به طور خاص برای کسانی است که دارای حساب های اینستاگرام هستند یا به اجرای آن کمک می کنند و فالوور زیادی دارند. مدیریت انبوه نظرات منفی در این حساب ها می تواند دشوار باشد – به خصوص در مورد پستی که ویروسی شده است یا حمله هماهنگ ترول ها یا ربات های آنلاین.

اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به دارندگان حساب اجازه می دهد نظرات را به صورت انبوه حذف کنند و چندین حساب را که نظرات منفی ارسال می کنند محدود کنند. این امر می‌تواند به طور مؤثری کسانی را که به طور مرتب حساب‌های پرمخاطب را با هدف اصلی ترک اظهارات منفی یا ترولینگ دنبال می‌کنند، ساکت کند. این شرکت می‌گوید بازخورد اولیه آزمایش‌هایش دلگرم‌کننده بوده است، بنابراین این ویژگی را برای کاربران اینستاگرام در تلفن همراه باز می‌کند.

در iOS، می‌توانید روی یک نظر ضربه بزنید، سپس روی نماد نقطه‌دار در گوشه سمت راست بالا، جایی که «مدیریت نظرات» را انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد حداکثر 25 نظر را به طور همزمان انتخاب کنید. اگر روی «گزینه‌های بیشتر» ضربه بزنید، قابلیتی را نیز خواهید دید که به شما امکان می‌دهد حساب‌های نظر دهندگان را به صورت انبوه مسدود یا محدود کنید. در Android، در عوض روی یک نظر فشار داده و نگه دارید، سپس روی نماد نقطه‌دار ضربه بزنید و Block یا Restrict را انتخاب کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جدید، نظرات سنجاق شده، به زودی به عنوان آزمایشی راه اندازی می شود.

 

ایده در اینجا این است که به کاربران اینستاگرام راهی برای تقویت نظرات مثبت داده شود. این می تواند به ایجاد لحن برای جامعه کمک کند و در نتیجه تعاملات مثبت بیشتری را تشویق کند. وقتی این ویژگی فعال شد، کاربران می‌توانند تعدادی از نظرات را انتخاب کرده و در بالای رشته نظرات خود پین کنند، جایی که راحت‌تر دیده می‌شوند.

در حالی که این ویژگی‌ها باعث می‌شود مالکان حساب کنترل بهتری بر جامعه خود داشته باشند، اما ممکن است تأثیری بر ساکت کردن انتقادات معتبر یا هر نظری که پوستر دوست ندارد داشته باشد. توییتر، در مقایسه، راهی برای کاربران ارائه می دهد تا پاسخ هایی را که دوست ندارند پنهان کنند – اما آنها را از پلتفرم خود حذف نمی کند. در عوض، پاسخ‌ها در پشت یک کلیک اضافی پنهان می‌شوند و برای هر کسی که می‌داند به کجا نگاه کند، قابل مشاهده است.

اینستاگرام همچنین اکنون مجموعه‌ای از کنترل‌های توسعه‌یافته را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید چه کسی مجاز است شما را در نظرات، زیرنویس‌ها یا استوری‌ها تگ کند. شما می‌توانید از بین «همه»، «فقط افرادی که دنبال می‌کنید» یا «هیچ‌کس»، هم برای برچسب‌ها و هم برای اشاره انتخاب کنید. علاوه بر این، می‌توانید گزینه‌ای را روشن یا خاموش کنید که به شما امکان تأیید دستی برچسب‌ها را می‌دهد.

راه‌اندازی این سه ویژگی جدید در کنار نسخه پنجم فیس‌بوک از گزارش اجرای استانداردهای جامعه است که جزئیات این گزارش را دارد که این شرکت تا چه حد توانسته است سیاست‌های خود را در مجموعه برنامه‌های خود اجرا کند.

برای اولین بار، این گزارش داده های اجرایی برای قلدری در اینستاگرام را به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که در سه ماهه چهارم 2019 و سه ماهه اول 2020 روی 1.5 میلیون قطعه محتوا اقدام کرده است.

این شرکت همچنین در فناوری تطبیق متن و تصویر خود برای یافتن محتوای بیشتر خودکشی و آسیب‌دیدگی در اینستاگرام پیشرفت‌هایی انجام داده است. در نتیجه، اقدام بر روی این محتوا را تا 40 درصد افزایش داد و از آخرین گزارش خود، نرخ تشخیص فعال آن را بیش از 12 امتیاز افزایش داد. فناوری مورد استفاده برای یافتن و حذف محتوای برهنگی و استثمار جنسی کودکان در فیسبوک و اینستاگرام نیز بهبود یافته است.

 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید